Přeskočit odkazy

O nás

O NÁS

Bydlení ve Španělsku je projekt, který vznikl z iniciativy TÝMU KATEŘINY PÁTEK ve spojení s dalšími makléři a celou řadou externích partnerů.

Náš TÝM spolupracuje s vybranými španělskými developery a předními realitními kancelářemi, stejně jako daňovými poradci a advokátními kancelářemi. Španělský trh a jeho zvyklosti velmi dobře známe, včetně znalosti nejen jazyka, ale i právních a daňových norem.

Našim klientům ve většině případů poskytujeme služby na klíč, nemovitosti vyhledáme dle zadaných kritérií, na místě zkontrolujeme faktický i právní stav nemovitosti, jménem klienta zarezervujeme, v řadě případů na základě plné moci u španělského notáře i koupíme, převezmeme, převedeme veškeré služby a následně zajistíme jeho správu či pronájem. Klientům umíme zprostředkovat jak dlouhodobý, tak krátkodobý pronájem.
Nemovitost umíme vyhledat napříč Španělskem, vč. Kanárských a Baleárských ostrovů. V rezidenčních resortech u moře, golfové nemovitosti, ekonomicky velmi dostupné nemovitosti, ale i luxusní a výjimečné nemovitosti. Nic pro nás není problém.

Každý obchodní případ je jedinečný, nebojíme se ani složitých věcí a pokud je to možné, vždy najdeme řešení.

Za každým obchodem se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč nás naše práce baví.

O KATEŘINĚ PÁTEK

Kateřina Pátek je tak trošku jiná makléřka. Je taky maminka 5 holčiček workoholička, perfekcionalistka, věčná studentka a členka MENSA. V minulosti si zkusila roli zastupitelky a nyní působí jako přísedící u Berounského soudu. Má ráda lidský přístup a seriózní jednání. Záleží jí na jejím jménu a co si slíbí, to také splní.

Realitám se věnuje od roku 2001 ve Španělsku, od roku 2005 na českém trhu. Od roku 2014 zařadila mezi poskytované služby i financování (hypoteční úvěry, stavební spoření, úvěry pro developery). Následně se rozhodla pracovat v TÝMU a rozšířit svoje služby tak, aby pokryla kompletní potřeby svých klientů.

Na starost měla celou řadu developerských projektů, následně se naučila řešit nemovitosti s exekucemi, protože ráda pomáhá lidem.

Prošla si i několika značkami a v každé jsem se něco naučila.

V Evropě realitní kancelář pracovala na pozici ředitelky Developerského oddělení a divize Bezstarostně z exekuce, s NEXT REALITY GROUP jsem nejdříve spolupracovala jako makléřka se specializací na exekuce a následně na pozici oblastní manažer, ředitelka NEXT DEVELOP a NEXT PREMIUM. V realitní komoře jsem zastávala pozici Ombudsmana u developerských projektů.

Neustále se učím nové věci, každý rok absolvuji řadu kurzů a školení, sleduji trendy a to nejen v realitách, ale i v marketingu, který mám vystudovaný. Nejnovější projektem je u mě MBA realitní makléř.